З 7 листопада водії зможуть безкарно порушувати ПДР, – юрист - 3 Ноября 2015 - Блоги - Добро-буд
Приветствую Вас Гость | RSS Главная | Регистрация | Вход
З 7 листопада водії зможуть безкарно порушувати ПДР, – юрист - 3 Ноября 2015 - Блоги - Добро-буд

ИГРЫ ОНЛАЙН


ИНТЕРЕСНЫЕ СТРАНИЦЫ


ВЕБ-камеры
курс валют

Информер цен на топливо в Украине

праздники Украины
Праздники Украины

Случайный анекдотжурнал настроения


  топ пользователи 
 • Administrator
 • Administrator Комментариев: 0
 • Anatoliy
 • Anatoliy Комментариев: 0
 • Dinochka
 • Dinochka Комментариев: 0
 • ximik
 • ximik Комментариев: 0
 • erema
 • erema Комментариев: 0  найти на сайте  Подписаться тут

  Главная » 2015 » Ноябрь » 3 » З 7 листопада водії зможуть безкарно порушувати ПДР, – юрист
  18:42
  З 7 листопада водії зможуть безкарно порушувати ПДР, – юрист

  У силу вступає новий Закон «Про національну поліцію», який скасовує всі повноваження міліціонерів і даішників.

  А право нової поліції складати адмінпротоколи на порушників правил дорожнього руху прописані недостатньо чітко, – пише Автоцентр.

  Відомий юрист в області автоправа, автор книги «100 аргументів проти штрафів ДАІ», Володимир Караваєв знайшов в новому законодавстві ряд невідповідностей, які можуть привести до юридичного колапсу всієї системи автоправа. Зокрема, він зазначає, що нова поліція, по суті, не має повноважень розглядати справи про адміністративні правопорушення, якими і є порушення правил дорожнього руху. Володимир Караваєв пише: «Відповідно до вимог ст. 213 КУпАП, «Справи про Адміністративні правопорушення розглядаються: органами внутрішніх справ …». Але прийнятий парламентом України закон про такі органи був ветований президентом, тобто він не діє.

  Згідно із Законом «Про національну поліцію», сама поліція не є таким органом – це «орган виконавчої влади». «Подібний законодавчий ляп говорить про те, що співробітники поліції взагалі не мають права розглядати справи з адміністративних правопорушень», – стверджує Володимир Караваєв. Проте, в ст. 222 КУпАП зазначено: «Органи внутрішніх справ (Національна поліція) розглядають справи про такі Адміністративні правопорушення: про порушення громадського порядку, правил дорожнього руху, правил, что забезпечують безпеку руху транспорту, правил користування засобими транспорту …». Але юристи не розуміють, як трактуються дужки в цьому документі і чому в статті 213 цього ж Кодексу про поліцію нічого не сказано.

  Коли Закон «Про національну поліції» ухвалювався в парламенті, про цей юридичний казус повідомляли фахівці головного юридичного управління Верховної Ради. Але їхню думку, як і думку інших експертів у цій сфері, депутати проігнорували. Кабмін також проігнорував вимогу самого Закону. «Всупереч його вимогам структура поліції досі не створена і не затверджена, керівників не призначено, відповідні накази не підписані, законного призначення поліцейських не відбулося, службові посвідчення співробітникам поліції, в яких зазначено спеціальне звання (не «міліції», а саме «поліції») не видані, – говорить Караваєв».

  Таким чином, поки не врегульовані дані юридичні казуси, співробітники поліції після 7 листопада будуть працювати за рамками правового поля, стверджує юрист.

  Крім того, без змін до Закону про дорожній рух та Правил дорожнього руху водій не повинен виконувати вимоги працівників поліції. Адже в цих документах чітко зазначено: «Водій зобов’язаний: мати при собі та на вимогаму працівників міліції … пред’являти для перевірки посвідчення водія, реєстраційний документ на транспортний засіб, а у випадках, передбачених законодавством, – страховий поліс …; виконувати розпорядження працівників міліції … ».

  Але після 7 листопада працівники міліції не буде (поки що у поліцейських є посвідчення працівника МВС). Тоді будь-який водій вправі буде сказати поліцейському, що не зобов’язаний пред’являти йому документи і виконувати його розпорядження. Або Кабінет міністрів ще встигне внести в ПДР необхідні зміни?

  Категория: Димка | Просмотров: 195 | Добавил: Yeryomin | Рейтинг: 5.0/1
  Всего комментариев: 0
  Имя *:
  Email *:
  Все смайлы
  Код *:


  топ просмотров

  Наш опрос

  Нравится ли вам оформление материалов?
  Всего ответов: 6  СПОНСОРАМ

  QIWI


  рубль:доллар
  +380663222314     
  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0


  IEROMIN © 2020